VÝPREDAJ:  kity Naish od 506 Eur, boardy Nobile v komplete od 283 Eur. Len do vypredania!

FLYSURFER PEAK3 je vyvinut na míru zapáleným freeriderům se zaměřením na maximální jednoduchost ovládání, bezpečnost, a univerzálnost použití v různorodých podmínkách. Díky docílení těchto požadavků je kite Flysurfer PEAK3 ideálním drakem i pro začínající kitery a expediční využití. Samozřejmostí u tohoto modelu zůstává také sbalaní do maléo balíčku, výkon a výborné chování ve slabém větru.

Inovace

Oproti předchozímu modelu se Flysurfer PEAK3 posouvá zase o kousek dál. Největšími změnami jsou nový Bar navržený přímo pro Flysurfer Peak3 a bezpečnostní systém Reef Line, který dělá kite ještě bezpečnějším a okamžitě po odstřelení sníží plochu draka. Dalším vylepšením je použití o 30% méně vyvazovacích šňůr. Tím je drak lehčí, má lepší stoupavost, rychlost a také rychlejší zatáčení. Snížení hmotnosti navíc ještě zlepšuje chování kitu ve velmi slabém větru. Kitovat se dá už od 1,5 m/s! Na základě zpětné vazby uživatelů byla přepracována náběžná hrana, pro vyšší odolnost vůči poškození a nové řešení vyvázání odtokové hrany ještě zlepšuje točivost draka.

Pro Peak 3 je doporučen Infinity 3.0 Airstyle CC bar o délce 50cm

Ideálním doplňkem pro kite Flysurfer Peak3 je cestovní batoh na kite s integrovaným jednoduchým trapézem, který oproti klasickému batohu a trapézu zabere výrazně méně místa.
 

Varianty produktu

Hodnotenia produktu

kite flysurfer peak používám osobně na pohodový freeriding a v naší kite škole je používáme už cca 2 roky. od té doby se nám neskutečně zlepšilo využití/výtěžnost kurzů s ohledem na větrné podmínky. kurz prakticky jsme schopni odučit v každém větru (ne v bezvětří). už nehrozí, že bychom museli kurzy nahrazovat kvůli slabému větru tak jako dříve. peak prostě zvládne i velmi velmi slabý vítr, táhne. v tomto ohledu jsem na trhu nenašel nic lepšího! jsem opravdu zvědavý na nový model!

petr-HARAKIRI-kite-kurzy
petr-HARAKIRI-kite-kurzy

Súvisiace produkty