VÝPREDAJ:  kity Naish od 506 Eur, boardy Nobile v komplete od 283 Eur. Len do vypredania!

Greek style - kite trip

341
+Napíš článok
 

Po letech jsme se potkali na Lefkádě s Mírou, se kterým jsme tu/tam řádili už před sedmero léty. Potěšilo mě, že kromě sličné Karolíny přivezl i stejný hydrofoil Alpinefoil, jako jezdím já. Když jsou na spotu tyhle hračky dvě, hned se lépe hecuje. Míra, který mimo jiné zaválel v zimě na Ragnaroku se nenechal zahambit ani na vodě a sledoval jsem slušný strapless progress. Samozřejmě tohle jsou jen vedlejší věci, videjko je především pořádná romanťárna, takže natočené réčko jen třešnička na dortu ;)

 


 

Kdo další makáte na foil progressu a kdo víc na té romantice? Jde to vůbec dohromady? Já myslím, že jo, protože západ slunce se dobře vyhlíží na bidýlku. Podělte se taky o Vaše letní sestřihy, či výstřihy.

Čau, Mára

Ohodnoť článok:Diskusia k článku

"réčko"

Maro,jedna věc mi nesedí.Obrat Re=proti větru znám z před mnoha let,kdy jsem křižoval na Finu Žermanku.Réčko je spíš z WS,kdy obíháš klacek přes špici.Réčko ještě fungovalo na kite Race.Na foilu se zjistilo,že o něco rychlejší je otočení se na desce ve směru točení desky: Roll Tack nebo taky Foil Tack.To co Míra tam dává je krásný Roll Tack v poutkách i bez. Réčko je spíš tady:https://vimeo.com/230417131 Když,tak ať mě Michal D. opraví.

antiromantik

Dobře ty,Miro.Mara snad něco okoukal a dá mi rady,až se zase uvidíme na Gočkách. Asi pomohla příprava na Alaje,mi to chybí a musím zostra na HF. Jen trochu neromantiky:to ti ta sestava plave?Přece jenom přes třiapůl kila HF na tenké překližce bude asi skoro ponorka. Já konečně dostanu důstojnou desku k Alpince:pro model od Marka/BraCuru(na fotce v popředí bez doplňků Mosese) https://s26.postimg.org/i7ry2g6mx/NIK_6632.jpg

Shop

Magazín

Harakiri snowkiting trip Norsko 2015

Tak jsem si zavzpomínal, jak bylo před 2 roky na kite tripu s Harakiri, kde se nás sešlo pár spíše méně zkušených kiterů.. Přečti si, jak celý trip probíhal :-)

0

Bazár