PRÁZDNINOVÝ DARČEK: Zľava 15% na trapéz Naish Boss...!

HRKRriders - team KITEBOARDING.CZ

664
+Napíš článok
 

KITEBOARDING.CZ na trhu působí od roku 2004 a je dnes prakticky největší český a slovenský internetový obchod s vybavením pro kiteboarding, snowkiting, buggykiting a landkiting a dlouhodobě podporuje nadějné české a slovenské kitery a kiterky.

Na této stránce najdete přehled oficiálních teamových jezdců pro Česko a Slovensko za jednotlivé značky. Tito borci mají naší plnou podporu a jsou sdruženi v tzv. KTB riders teamu.
 

Kiteboarding-cz-riders-team


Věříme, že špičkové vybavení od firem NAISH, NOBILE, FLYSURFER, PETER LYNN a GUL spolu se supportem od našeho partnera HARAKIRI kite kurzy, jim usnadňuje progress. Mnozí KTB teamoví jezdci již dlouhodobě úspěšně obhajují první místa na závodech a úspěšně reprezentovali, reprezentují a opět budou úspěšně reprezentovat Českou republiku a Slovensko i na špičkových zahraničních soutěžích.

KTB riders zde nejsou pouze proto, aby zdokonalovali své schopnosti, ale také aby pomohli Vám  kiterům. Neostýchejte se je tedy oslovit osobně při kitingu, prostřednictvím kite fóra nebo emailem, který najdete v jejich profilu spolu s dalšími informacemi. V profilu najdete také odkaz na všechny články, které rider napsal a stejně tak na inzeráty v bazaru na vybavení, které prodává. Obracet se na ně můžete o rady související s kiteboardingem, snowkitingem, landkitingem a buggykitingem. Každý teamový jezdec má různé zkušennosti s různým vybavením a tyto zkušennosti Vám rád předá.

 

Celý team KTB riders:

 

Mira-Horejsi-Kiteboarding-cz-rider.jpg
Míra Hořejší "Mira"Radek Hrdina "radekrek"

Kiteboarding-cz-team-Kiko.jpg
Kristian Valentiny "KikO"

kiteboarding-cz-team-Petr-Nemecek.png
Petr Němeček "Nemo"

Kiteboarding-cz-team-Leguan.png
Václav Hrabovský "Leguán"


Martin Tomeček "Matys"

Kiteboarding-cz-team.png
Tomáš Foltýn "Folty"


Martin Kulaja "Kulis"


Martin Přibyl "Marťas"


Jan Krutil "Krutič"

KTB-team-rider-Tadeas-Teply.JPG
Tadeáš Teplý "Tadeasson"

Dana Padyšáková - ktb team rider
Dana Padyšáková

Kiteboarding-team-riders-Katka-Krausova-nahled.jpg
Kateřina Krausová

International teamrideři značek v naší distribuci:


Lukáš Vogeltanz "Lukash-kite4fun"

 

Loga ke stažení ZDE

Ohodnoť článok:Diskusia k článku

Shop

Magazín

Bazár