Dávame darčeky (trapéz, cvičný kite, merač vetra...) k nákupu nad 154 Eur. Nájdeš je vo svojom košíku !

Prodám Kite 2019 NAISH Pivot 14m SN244139

109 topovať
Späť na titulnú stranu bazáru
K videniu Moravskoslezský kraj
Kontakt na inzerenta zobrazíš prihlásením alebo registrácií ak nemáš svoj účet.
Cena 18 599 Kč
Záruka vrátenia peňazí Záruka 1 rok

Prodám skvělý kite 2019 Naish Pivot 14m2. Ideální větší kite a velikost pro drtivou většinu kiterů. Kite je ve výborném stavu (viz fotky) pouze s malou odbornou opravou náběžky (opraven i vnitřní bladder).

Je to výborný kite jak pro začátečníky (lehký restart kitu z vody, snadné ovládání), tak i pro pokročilé (výborný na high jumps a základní i pokročilé triky).

Kvalita provedení od firmy Naish je pověstná. Nejlepší materiál těla kitu na trhu: Quad-Tex (neroztrhne se!), nafukování jediným ventilem (neviditelný Octopus system) a další vychytávky.

Součástí kitu je i originální sada na opravu.

Záruka 1 rok na výrobní a materiálové vady. Záruka vrácení peněz (možnost vrácení, pokud nebudeš se stavem kitu podle fotek spokojený) - nekupuješ zajíce v pytli!

Ke kitu mám i použitá ráhna. Ke kitu bude cena použitého ráhna 2500 Kč. Pokud si ode mne koupíš 2 kity, dostaneš 1x NEpoužité ráhno za stejnou cenu a ještě dostaneš použitou pumpu za 1 Kč!

Možno prohlédnout v Ostravě v prodejně KITEBOARDING-CZ nebo i prolétnout na jižní Moravě, popř. zaslat poštou nebo PPL (i na Slovensko).

výrobní číslo: SN244139

Najzaujímavejšie inzeráty

Bestsellers minulý týždeň

Magazín

SP snowboard vázání multientry

SP snowboard vázání multientry

0

O snowboard vázáních od SP už snad každej něco slyšel, ale víš co znamená označení multientry? Je to docela užitečná věcička.

Posledné komentáre