KORONAVÍRUS: objednávky expedujeme v štandardnom režime.

Dávame darčeky (trapéz, cvičný kite, merač vetra...) k nákupu nad 116 Eur. Nájdeš je vo svojom košíku !

Kite forum

+Vložiť príspevok
 

Chceš odpovědi na své kitesurfing a snowkiting otázky? Sdílet radost nebo zkušenosti? Podebatovat? Vyber si téma a napiš svůj příspěvek.

Fórum: všetky témy

2kitekiller@seznam.cz

RÖMÖ
Jak jsem tak koukal na kite revíry, uplně mi tam chybí podle mně nejlepší lankitovej/kitesurfovej spot v okruhu do 1000km.  A tím je dánský ostrov Römö. Všemi opěvovaný spot Ilmuiden - Holland je přitom pouhá nudlička (pro landkitera). Přitom dánský spot má mnohá plus oproti holandsku a snad jediné mínus a tím je naprostá absence kávových šopíků... Na pláž si zajedete pohodlně autem, tudíž se na ní dá trávit od rána do večera (stmívalo se nám 23:30 a rozednívalo po 3h raní) jelikož v autě má kiter zbaleno od pití až po vařič apod. V neposlední řadě i jiné zábavy v případě pauzy mezi ježděním apod. Z našeho rodného města je Römö 777km a do Ilmujdenu 755km což sami vidíte je rozdíl nepodstatný.
Bohužel zatím nemohu porovnat veškeré drobnosti s Ilmuidenem protože jsem ještě v Ilmuidenu nekitoval (což se doufám do 14dni změní). Tak pokud nebudete mít někdo více zkušeností, něco o Römö po návratu z Hollandu sesmolim...dejte vědět... Pro představu rozlohy písečných pláží plných tvrdého písku přidávám odkaz na videjko nějakých němčourů... http://www.youtube.com/watch?v=BWJY4fqN5vM  video je celkově nuda, ale pro představu o velikosti nej co jsem našel....
Stálej vítr .......Tomas

Shop

Bestsellers minulý týždeň

Bazár

Fotogaléria

Bazár