DARČEKY (trapézy, pončo, cvičný kite...) k nákupu už od 19 Eur.
Darčeky nájdeš vo svojom košíku !

A k nákupu nad 116 Eur máš dopravu zadarmo...

Jak se kituje v Bulharsku - Pomorie kite spot

303
 

Sedím a přemejšlím čím opět obohatit stránky, letos mi vítr nepřeje a když, tak sedím a brečím nad fotkama kajterů z ruzných míst.

Jak se tak přehrabuju ve fotkách houkly mě staré fotky z Bulharska ze spotu, kterej jsem si zamilovala na nudnejch dovolenkách kousek od Burgasu.

 

 

Místo je dostupný spíš autem… moje ubytko bylo asi 7 km od baráčku po pláži a nebo možnost  využít místní klimatizované busy za pár lovek. Bus mě vyhodil v centru letoviska Pomorie, který Češi hojně navštěvují. (Koupit zájezd sem a zbytek asi 2km dojít pěšo za město, taky není žádný drama)

Kdo zná mlýny a startovačku u Čápa, dokáže si představit, co ho tam zhruba čeká s tím rozdílem, že jste u moře s pohodlnou písčitou pláží a když fučí, tak i parádníma vlnkama. Přes ,,hráz,, je pak odsolovací jezero s vodou cca po krk s dokonalým flatem. Takže kdo co chce jezdit, má možnost výběru. Pár týpků se učilo samozřejmě na flatu, kde byl jediný problém, se závětřím, pokud drak slítl do stínu hráze. Jinak uplná topovka. Borci na vlnovkách na otevřeným moři.
 

Kitesurfing-Bulharsko-panorama.jpg


Je to 4 roky zpět  a tehdy tam byli 2 Bulhaři a zbytek turisté z Německa a Ruska. Ač jsem v tý době nebyla jěště uplně samostatná, neměli problém mi pomoci, když bylo třeba bo jsem tam nikoho neměla jako podporu.


Kitesurfing-Bulharsko-flat.jpg

Kitesurfing-Bulharsko-kite-beach.jpg Kitesurfing-Bulharsko-vlnova-strana.jpg


Pár fotek k nahlédnutí a třeba vám to rozšíří možnost kam vycestovat. V létě na předpověd určitě jako všude. Je tam vícero spotu a při trochu gůglení najdete ruzný info….tohle je ale ze všech asi nejzajimavější, bo neleží uprostřed pláže s turistama.

Zdarec palec, Zkus Hádat Kateřina 

Ohodnoť článok:Diskusia k článku

xxx

Ahooj. Díky za článek. Myslím si na Bulharsko, že by to stálo za to s obytkou to pobřeži trochu prozkoumat. Myslím, že tam bude víc bezpečno než třeba ve Francii nebo Španělsku.Tam tě totiž vykradou celkem rychle. Bulharsko by mohlo být ještě v pohodě. Dá se tam zajet s obytkou na to místo ?

Shop

Magazín

PDK - start nafukovacího draka na mělké vodě

V úvodu jsme si vysvětlili, proč je potřeba umět s drakem i pokročilejší techniky. Dnes se podíváme na samostatné startování nafukovačky na mělké vodě.

0

Jaký je kite Naish Pivot S26

Chceš si pořídit kite Naish Pivot, ale nevíš, jaké má letové vlastnosti a proč mít právě tento kite?

0

Bazár