NAISH WEEK: 5 - 60% ZĽAVA na všetko od Naish. Len do 11.10.2022.

DARČEKY (trapézy, pončo, cvičný kite...) k nákupu už od 19 Eur.
Darčeky nájdeš vo svojom košíku !

A k nákupu nad 116 Eur máš dopravu zadarmo...

Jaký je kite Naish Pivot S26

143
 

Chceš si pořídit kite Naish Pivot, ale nevíš, jaké má letové vlastnosti a proč mít právě tento kite? Dnes si o něm něco řekneme.

Pivot je takový, bych řek všestranný kite se skvělým výkonem bez ohledu na podmínky. Tento kite má suprové schopnosti, ať už tahání do skoků, nebo výkon při jízdě na vlnách, citlivost řízení a rychlost v zatáčení, takže kite je ideální jak na twintip, surf nebo hydrofoil. Pivot mi také přijde dost předvídatelný ve výkonu a tomu dávám velké plus. Oproti jiným kitům má Naish Pivot velký větrný rozsah.

Vyrábí se ve velikostech: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a 14m²

Nafukování kitu je tady řešeno bajonetem a přepouštění do spír klasicky hadičkama.


Jaký je kite Naish Pivot S26 - ventil  Jaký je kite Naish Pivot S26 - hadičky

 

Velikosti 12 a 14m² výrobci trochu předělali oproti menším velikostem, aby měli větší výkon. Bez toho aniž by obětovali odolnost nebo letové vlastnosti byla konstrukce, odtoková hrana, celkové vyztužení a vrchlík přepracovány pro ještě lehčího a citlivějšího draka.


Jaký je kite Naish Pivot S26 - náběžka  Jaký je kite Naish Pivot S26 - odtokovka
Jaký je kite Naish Pivot S26 - spíra
 

Jinak Naish Pivot je dvojnásobný šampión King of the Air a vítěz Big Air Kite League z roku 2021, a i nadále vede útok!!!

Je to také skvělý kite na učení a využívá jej i naše partnerská škola HARAKIRI kite kurzy především kvůli výborným vlastnostem, odolnosti vůči zničení, restartům z vody a skvělému předvídatelnému výkonu. Pokud máš v plánu pořizovat Pivota, nechceš předtím vykrádat banku a chtěl bys k němu pořídit i desku s vázáním a bar, tak se vyplatí vzít rovnou celý set.

Dost už řečí, pojďte se podívat na videjko, co jsme pro vás s Piškotem natočili na Rujáně. Takovej normální večerní pojezd s Pivotem.

 

 

Chceš si Pivota vyzkoušet? Stačí za náma dorazit na Rujánu.

Čau, Peťa

Ohodnoť článok:Diskusia k článku

V diskusii nie je žiadny komentár, buď prvý!

Shop

Magazín

Flysurfer Stoke3 - Cape Town kite trip

Podíváme se do zákulisí vývoje kitu Flysurfer Stoke3, který vývojáři a rideři Maximilian a Luke testovali v Cape Townu v rozmanitých podmínkách.

0

Bazár