Dávame darčeky k nákupu (trapéz, cvičný kite, merač vetra...) nad 154 Eur. Nájdeš vo svojom košíku !

NAISH WINGSURF na kroměřížském Bágráku

336
+Napíš článok
 

Jedu do Kroměříže na rodinnou oslavu a žhavím telefon:! "Brácho, hádej co vezu! První kousek Wing-surf v ČR. Tak kdy to prubnem, co?" Samozřejmě jsme ho rozbalili ještě ten večer za "optimálních podmínek". Nowind, nowind a zase nowind :-) To nevadí! Nafoukli jsme paddleboard s 2ma flosničkama pro windsurfing, aby to přeci jen lépe stoupalo a šlo se na věc. Vítr z -1m/s občas profoukl na 2-3m/s a světe div se! Ono to jelo, otočka halza nebo réčko a návrat zpět, jízda po větru,  i stoupačka. Tahle večerní sešn byla spíš sranda akce a zábava pro celou rodinu od dětí až po sportovní prarodiče. Ale tím to teprve začíná.  


wingsurfer test na bagraku wingsurfer test na bagraku - uz jede
 

Je třeba se naučit wing surfer dobře ovládat a hurá na sportovní verzi s hydrofoilem. Wingsurfing má svým křídlem spíše blíž k windsurfingu stylem ovládání, ale skladností naopak atakuje na kiting.
wingsurfer test na bagraku - low wind wingsurfer test na bagraku - low wind
 

Někteří čeští kiteři kompenzují nedostatek větru na svých vodních spotech hydrofoilem. Wingsurfing může vyřešit i další nedokonalost našich malých vod a to je přístup do vody. Dlouhé šňůry komplikují kiterům bezpečný přístup na naše členité a zarostlé břehy a wing surfing tohle může dobře vyřešit. Tak uvidíme, jakou cestou se Wing surfing vydá. Co myslíš ty?

Ohodnoť článok:Diskusia k článku

Shop

Magazín

kiteboarding Nová Kaledonie

Jak sází 17letý na Novém Torchi v Nové Kaledonii? Čekni video a pochopíš že mimo přízvuku mu musíš závidět snad vše!

0

Bazár