FLYSURFER TÝŽDEŇ: 17% ZĽAVA pre registrovaných! (zľava 15%+2% platí do 1.6.2023)

DARČEKY (trapézy, pončo, cvičný kite...) k nákupu už od 19 Eur.
Darčeky nájdeš vo svojom košíku !

A k nákupu nad 116 Eur máš dopravu zadarmo...

Nový ultra pevný kite trapéz Prolimit ALPHA

132
 

Pojďme se spolu podívat na nový extra pevný, karbonový trapéz, který pochází od skvělého výrobce Prolimit. Prolimit je na trhu s vybavením pro vodní sporty již 41 let. Bohaté zkušenosti zúročují v každém novém produktu a technologii. U nového kite trapézu Alpha to platí dvojnásob.

Jedná se o pevný karbonový trapéz, který perfektně padne na záda úplně každému a jako bonus vypadá prostě božsky.

 

 

ALPHA, je karbonový trapéz na kiteboarding s tvrdou skořepinou. Z vnitřní strany trapézu je neoprenová vrstva. Mezi ní a skořepinou je konstrukce z inovativního materiálu Flex-Gen tvarující se podle zad, to zaručuje dokonalé rozložení zátěže a ideální padnutí. Pohodlí a pevnost trapézu Prolimit Alpha ocení opravdu každý od začátečníka až po profesionály.

 

Kite trapéz Prolimit Alfa - ze zadu

 

Trapéz Prolimit ALPHA se prodává s unikátní titanovou galvanicky pokovenou lištou Alpha v kombinaci s pevným, odolným a lehkým hákem. Titanové pokovení chrání hák před poškrábáním a zajišťuje tak jeho hladký povrch a snadné klouzání chickenloopu po celou dobu životnosti trapézu. Koroze proti titanu nemá šanci, takže i když někdy sbalíte trapéz mokrý, nezanechá rezavé fleky na kitu ani na oblečení.

 

Kite trapéz Prolimit Alfa - Titanem pokovený hák
 

S originálním lisovaným systémem Slide In Barpad se nemusí uživatelé bát vyjíždění lišty nahoru do žeber. Celá kovová lišta je bezpečně skryta a od těla oddělena pohodlnou měkkou částí.

 

Kite trapéz Prolimit Alfa - ze předu

 

Jedinečný zapínací systém se nejen velmi snadno zapíná a rozepíná, ale současně také v jednom kroku při zapínání a rozepínání i utáhne nebo povolí trapéz. Není už tedy potřeba žádné dotahování pásků. Velikost trapézu stačí nastavit a dotáhnout jen jednou a při každém dalším nasazení a zapnutí už bude trapéz utažen na požadovanou velikost.

 

Kite trapéz Prolimit Alfa - Jedinečný systém zapínání HPL

 

Bederní trapézy sice už moc nepoužívám, protože většinu času trávím se sedákem na hydrofoilu, ale tento je po funkční i vzhledové stránce velmi povedený.

Čau, Piškot

Ohodnoť článok:Diskusia k článku

V diskusii nie je žiadny komentár, buď prvý!

Shop

Magazín

Bazár