DARČEKY: trapézy, pončo, cvičný kite, merač vetra, výuková DVD... k nákupu už od 19 Eur.
Darčeky nájdeš vo svojom košíku !

A k nákupu nad 116 Eur máš dopravu zadarmo...

Stručně popsané moje letní kite prázdniny

155
 

Letošní prázdniny začaly opravdu zvláštně, asi necelý měsíc před jejich začátkem jsem se zaregistroval na dva závody do Itále. Jedním z nich byl světový pohár mužů na hydrofoilu a tím druhým bylo mistrovství světa juniorů třídy formula kite. Tyto první tři týdny byly opravdu náročné, ale nějak jsme to s taťkou zvládli a domů se vrátili s mnoha novými zkušenostmi a odhalenými nedostatky, které musím ještě doladit.

Co jsem se vrátil z Itálie, tak jsem se doma moc nezdržel a téměř hned po příjezdu jsem zase odjížděl do Německa na Rujánu. Původní plán byl si tu něco vydělat na vybavení a pořádně potrénovat na foilu. Ve Wieku je ale strašně moc trávy ve vodě, takže jsem za celý zbytek prázdnin nejel rychleji jak 55km/h. Naštěstí se tento rok na Rujáně prohnala tlaková níže, která mi umožnila si zaskákat pořádný kiteloopy.  Hned dva nový triky jsem ke kiteloopům přidal. V Egyptě jsem začal dělat kiteloop onefoot, ale čistě jsem ho odjel až ve Wieku. Největší radost mám ale z backrollu do late backrollu.

 

 

Na příští rok, pokud budou takové podmínky častěji si dávám za cíl kiteloop boardoff a nejlíp, kdybych konečně skočil megaloopa dle mých představ. Což znamená kita v loopu poslat hoodně pod svoji výšku.

Uplynulo pár dní co jsem se vrátil a už frčím na další trip, tentokát to je ME mužů formula kite ve Francii, ze kterého pak pokračuji na světový pohár formula kite do Rakouska.

zdraví Piškot.

Ohodnoť článok:Diskusia k článku

V diskusii nie je žiadny komentár, buď prvý!

Shop

Magazín

Nobile kiteboard Top model

KiteBusters testují zcela nový model kiteboardu Nobile. Ultra lehký s asymetrickým tvarem.

0

Bazár