K nákupu nad 116 Eur máš dopravu zadarmo aj darček (trapéz, cvičný kite, merač vetra...) k nákupu.
Nájdeš je vo svojom košíku !

U nás Záruka výmeny tovaru až 60 dni. Nakupuj na Vianoce hneď. DO ESHOPU

MASTURBAČNÍ VAJÍČKO KE KAŽDÉMU NÁKUPU?

33
 

Pro bezvětrné dny:-) nyní dostaneš od KITEBOARDING.CZ ke každému nákupu japonské masturbační vajíčko Tenga vč. lubrikantu!

A pro ty větrné? K nákupu nad 20 tis. korun (800 Eur) získáš nefalšovaný kiteboard NOBILE na vodu s možností dokoupení doplňků za pouhých 1990 Kč (80 Eur)!

Vybav se na cesty za větrem v kite shopu KITEBOADING.CZ. Kde jinde dostaneš masturbační vajíčko a kiteboard zdarma?

Partnerem akce je eshop HONITKA.cz, kde se nejenom dozvíš, co je to masturbační vajíčko, ale kde také nyní při libovolném nákupu získáš 15% SLEVU. Stačí při nákupu na HONITKA.cz uvést slevový kód „KITEBOARDING.CZ“. Nenechávej svou drahou doma opuštěnou, aby ji napadaly nějaké nekalosti. Pořiď ji honítko se slevou!

Poznámky:
- Dodáním masturbačního vajíčka se klient nezavazuje k jeho použití.
- Masturbační vajíčko v hodnotě 199 Kč bude přiloženo ke každému nákupu v kite shopu KITEBOARDING.CZ automaticky a zdarma.
- Sleva 15% na serveru HONITKA.cz se nevztahuje na zboží v akci a platí do 31.8. 2011.
- Na výběr dle skladových zásob kiteboard Nobile T555 nebo Nobile NHP. Model, modelový rok, velikost a barva dle aktuálních skladových zásob a výběru dodavatele. Účetní cena kiteboardu 1 Kč (1 Eur).
- Kiteboard k dodání bez příslušenství (poutka, pady, ploutvičky, handle, šroubky) do 14ti dnů od objednávky. Dodání na náklady klienta dle platných tarifů dopravce.
- Možnost dokoupit příslušenství kiteboardu (poutka, pady, ploutvičky, handle, šroubky) v hodnotě 4430 Kč (180 Eur) za pouhých 1990 Kč (80 Eur).
- Zájem o kiteboard je nutné uvést v objednávce – nebude přiložen k nákupu automaticky ani na základě pozdějšího vyžádání!
- Masturbační vajíčka i kiteboardy jen do vyprodání zásob!
- Akce neplatí na položky v kite bazaru. Akce platí pro objednávky nového, nezlevněného i zlevněného zboží i kiting zboží v akcích. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi.

##IMAGE1##

Ohodnoť článok:Diskusia k článku

Magazín

Jak velký single skin drak na snowkite

Výběr draka na snowkite je docela věda a už tu o tom jeden článek je, ale jak je to se single skin drakem? Jakou velikost vybrat?

0

Bazár