Dávame darčeky (trapéz, cvičný kite, merač vetra...) k nákupu nad 116 Eur. Nájdeš je vo svojom košíku !

  Kitesurfing - Novinka - kite S25 NAISH TRIAD

Naish Triad nadchne stabilitu a jednoduchostí ovládání. To z něj činí ideální stroj pro začátečníky a středně pokročilé kitery. Nicméně i přes orienataci na maximální uživatelskou přívětivost disponuje Triad velice slušným výkonem a velkým větrným rozsahem. S tímto pohodovým all-round freeride kitem se tak vyřádí i zkušený kiter.

  Kitesurfing - Rujána - Wiek - Harakiri instruktori

Minuly týden jsme byli dat lehký pojezd na Rujáně a pocasko nám krásně vyšlo :) krom toho jsme tam potkali kluky z kite školy Harakiri a tak jsem jim prsknul par fotek :) mimo piškota já už sakris ani nevím jak se ti kluci jmenuji, ale jsou strašně fajn :)

  Kitesurfing - Lago di Como a tak

Když jsme přemýšleli kde prožít poklidné léto bez návalů - Lombardie byla jasná volba. Kecám, prostě jsme vzali vše ze skytexu a jeli to provětrat. Na Lago di Como je celkem spolehlivá alpská termika a hromada spotů okolo celého jezera. My jezdili odpolední spoty na jih u měst Dongo a Colico ají ranní severák při východu slunce u Malgarte. Odpoledne to šlapalo celkem slušně na naloženou osmu Novu aj na 6 pro Zuzku. Silvaplana pod Berninou nám nevyšla s počasím.

  Kitesurfing - Kitesurfing Balaton 7/20

12.-17.7.2020 jsme podniklI spontánní výjezd za kitesurfingem na Balaton. Byl to parádní výlet na krásné místo a užívali jsme, co to jen šlo. Kitovali jsme, jezdili na kolech, paddle boardech, cvičili a po večerech se bavili v místních barech a restauracích. Díky SPONZORŮM, PARTNERŮM a Tobě LASZLO! Big thx to you Brother! Více čtěte a sledujte později v článku

  Kitesurfing - Lefkáda na začátku prázdnin

Tak jsem se letos tešil na Lefkádu víc než obvykle, protože corona mě překazila obvyklou jarní sezonu v Řecku. Začalo to trochu nešťastně, když jsem se dozvědeli, že přechod do Řecka z Makedonie je zavřený a budeme to muset tlouct přes Bulhary. Asi stokilometrová zajížďka Bulharskem končila dvouhodinovou kolonou s coronavirovým testem na konci. Obykle celou cestu dáváme do dvaceti hodin, ale tentokrát jsem to jeli vic jak dvacet čtyři. Dorazili jsem pořádně rozlámaný. Ještěže v Řecku je všechno při starým. Čistý vítr, super parta, žádné zranění a skvělé jídlo. Jen ty lidi na plážích nějak chyběli. Ne, že by chyběli mě, ale přece jen Řekové z turismu žijí. Při cestě nazpátek se dostalo Srbsko do červené zóny a v Ostravě museli nasadit zase roušky. Lidi neblbněte! Jinak se tam v září už nepodívám.

Shop

Bazár

Fotogaléria

No data found

Bazár