Dávame darčeky (trapéz, cvičný kite, merač vetra...) k nákupu nad 116 Eur. 
Darčeky nájdeš vo svojom košíku !

  Kitesurfing - Nobile V RIDE

Polská značka Nobile se rozhodla obnovit výrobu kitů a tenhle freeridový skokan s líbivým designem rozhodně stojí za to odzkoušet. Bohužel při ježdění na Nojziku jsem s sebou neměl foťák, tak aspoň par fotek z mushowské pláže :)

  Wing-boarding - Naish Hover Inflatable

WingFoil je sport který (na rozdíl od kiteboardingu) můžete provozovat prakticky kdekoliv. Není potřeba velká pláž na start či onshore vítr. S wingem si zablbnete téměř na libovolné vodní ploše. A nyní odpadá i problém s transportem WingFoil vybavení! S nafukovacím Naish Hover boardem si můžete své vybavení vzít kdykoliv a kamkoliv! Sbalte wing do letadla na exotickou dovolenou, nebo ho mějte vždy po ruce v kufru auta…

  Kitesurfing - Nobile foil + kite 2021

Parádní V-RIDE kite a k tomu “piškot” board skim od Nobile. Měkoučký deck, raily na posunutí foil nohy jako komu vyhovuje, upřímně jsem z 90cm velké desky úplně na větvi!

  Wing-boarding - Wingfoil tour - Malcesine

19 - 20 září se na italském jezeře Garda odjel druhý závod jedné z prvních oficiálních tour ve "wingu". Celá série nese název Wing Foil Tour a odstartovala už 5/6 září v Cecine (žádná prsa ale Toskánsko:). Závodu na Gardě dominoval neúnavný drtič a inovátor Balaz Müller ze Švýcarska. Jde vidět, že tento relativně nový wind sport má našlápnuto k velké popularitě. Jel se slalom a freestyle. Příště třeba podrobněji. (zdroj Wing Foil Tour)

  Kitesurfing - LAKEVENTURE – TRAUNNSEE – ME FOIL

Na rakouském jezeře Traunsee právě probíhá asi nejvýznamnější kite pretěk, který kdy ve střední Evropě byl - Mistrovství Evropy ve třídě FormulaKite a to poprvé v olympijském formátu (Dvojice holka+chlap). Akce je to velká a my jsme u toho! Koná se zde zároveň i Rakouska R4R tour v kite freestyle s Mírou Hořejším ve startovním poli...

Shop

Bazár

Fotogaléria

Bazár