15-70% JARNÁ ZĽAVA takmer na všetko (registrovaný na všetko)!

DARČEKY (trapézy, pončo, cvičný kite...) k nákupu už od 19 Eur.
Darčeky nájdeš vo svojom košíku !

A k nákupu nad 116 Eur máš dopravu zadarmo...

  Snowkiting - HARDANGERVIDDA 2023 - VOL.4

Čtvrtý a pro mě závěrečný týden letošního pobytu na Norské Hardě byl počasím spíše slabší. Několik dnů sněžení a mlhy, ale i tak jsem zvládl s partičkou pohodový přejezd Dyranut-Tuva-Ustevan, pár pojezdů v mlze na hranici difuse i menší výlet Skulevika-Krossdalen-zpět. V pátek jsem se s Hardou rozloučil a víkend byl na cestu domu, vybalování a aklimatizaci v "obyčejném" světě. Z planety snowkite opět na zemi. Tak zase příště ;-)

  Snowkiting - Martinské Hole

Každej den jsem byl vypleštěněj na předpovědi a čekal na ty správný podmínky, abych si mohl zase zalítat. Když ten den konečně nadešel, tak jsem hříčkou osudu skončil na Martinských Holích. Dál už se k tomu radši vyjadřovat nebudu. Slunce svítilo, sněhu tak akorát na jarní pojezd. A se zimou jsem ještě neskončil!

  Snowkiting - HARDANGERVIDDA 2023 - VOL.3

Třetí týden jsem si Hardu užil na několik rozdílných způsobů - napadlo hodně sněhu, mlhy přicházeli v půlce dne, foukalo moc, málo i vůbec, hledali jsme nové spoty autem i na skialpech, závěr týdne byl v difusi a dokonce i s deštíkem.. No, věřím, že se na poslední týden předpověď umoudří..

  Snowkiting - HARDANGERVIDDA - 2023 - vol.2

Mám za sebou druhý úžasný týden na planetě Snowkite. Teploty tu spadly pod -15°C, ale azurové nebe zůstalo a celkem se udržel i vítr. I když nefoukalo každý den, přibylo 238km na starém prachu, tvrdém vyfoukaném povrchu i na čerstvém prašánku. Teď tu pěkně sněží a předpověď na další dny slibuje vítr, takže nás asi čekají prašanové orgie ;-)

  Landkiting - Landkiting v Holešově

Odpolední Landkiting v Holešově a malá ochutnávka fotek z ježdění. Vítr foukal jihozápadní v rozmezí od 6-10 m/s a později se stočil na jižní směr. Pěkný poježdění a zítra to vypadá, dle předpovědi, na další trénink.

  Snowkiting - Hardangervidda

Letos mám Norsko na 4 týdny. První týden zatím vychází parádně - každý den slunko i vítr. Zatím 377km na 6ti spotech s jedním 112km přejezdem Halne-Dyranut-Tuva-Ustaoset. Tak snad to vydrží i dál..

Shop

Bazár

Fotogaléria

Bazár