Dávame darčeky (trapéz, cvičný kite, merač vetra...) k nákupu nad 116 Eur. 
Darčeky nájdeš vo svojom košíku !

  Kitesurfing - KITE KURZ NA HLUBOKÉ VODĚ

I takto se dá naučit kajtovat na našich českých hlubokých vodách. Pokud už máš zkušenosti z mělké vody a chceš kajtovat i v Česku nebo na Slovensku, vyzkoušej si to nejdříve s asistencí člunu. Neriskuj, že ztratíš na hloubce prkno, že tě to někam zatáhne na nějaký nebezpečný břeh apod. Je spousta věcí, které se mohou bez zkušeností přihodit. Asistenční člun ti pomůže a ty si pak už budeš jezdit a jezdit i bez cestování do zahraničí.

  HARAKIRI kiteboarding kurzy Lefkáda 08

Letí to letí! Takto bylo už na Lefkádě už před osmi lety... "Loni si HARAKIRI kiteboarding kurzy užívali kurzanti ale i všichni my instruktoři parádně! Doufáme, že i letos bude dobrá parta, moře pořádně teplé, uzo vychlazené a počasí větrné... více www.kite-kurzy.cz nebo www.kite-kurzy.sk"

  Kitesurfing - Start a stavba základny na Rujáně

Kitesurfing kurzy nám už letos na Rujáně odstartovaly, ale startu předcházela stavba naší základny (ale i první letošní pojezd), čímž bych rád poděkoval celé naší partě Katce, Michalovi, Tomovi, Jirkovi i Milanovi. Bez nich by to nešlo tak hravě. Mrkněte na pár fotek, jak to probíhalo a co máme pro letošek připraveno pro naše kurzanty, jejich doprovod ale i pro všechny, kteří se budou chtít s námi ve Wiecku pobavit, otestovat vybavení (zdarma) nebo zapůjčit kite nebo jiné vybavení. Navštivte nás, budeme rádi! Zdraví, instruktor Petr

  Kite Ostrava

Haha! Docela rozdíl dnešní počasí a to přesně před dvěma roky během našeho kurzu: "Včerejší kite kurz v Ostravě vyšel parádně! Počasí přálo, vítr byl na jedničku a tak máme v Ostravě nové kitery. Díky za účast. Petr, HARAKIRI kite kurzy."

  Kitesurfing - LIVE - Kiting fest na Pálavě

Už se to chystá a připravuje. Počasí je fajn a zítra i zafouká, takže pokud budete chtít přijeďte si pokecat, na vínko i otestovat nejnovější hračky na kiting. Těší se tady na vás všichni prodejci i my z HARAKIRI kite kurzy a KITEBOARDING.CZ, s kterými máme společný stánek.

  Kite kurz na hluboké vodě s asistenčním člunem

Toto mi dneska cvrnklo do nosu a tak proč si nezavzpomínat na parádní den - vítr, slunce, pohoda s kitesurfingem na hluboké vodě s Ondrou, Alexem, Petrem a dalšími novými kitery. Takto to bylo skoro před rokem: "V pátek se to fakt vydařilo! Člun makal na plné obrátky a noví kiteři ukázali, že i v silném větru s kity 6 a 8m to jde. Smekám před vámi! Doufám, že se budeme na kitech na Nových Mlýnech potkávat i nadále! Dík, zdraví instruktor Petr"

Shop

Bazár

Fotogaléria

Bazár