Dávame darčeky (trapéz, cvičný kite, merač vetra...) k nákupu nad 116 Eur. Nájdeš je vo svojom košíku !

Jak se stát kiting instruktorem?

134
 

Hledáš dlouhodobou nebo jen příležitostnou brigádu, která by tě bavila? Chceš být mězi lidmi se stejnými zájmy? Rád by sis užil parádní kiting třeba někde v zahraničí? Tak proč nezačít budovat svou kite kariéru jako kite instruktor? Letní sezóna se pomalu blíží, tak se přidej k nám!
 

Jak-se-stat-kite-instruktorem-Harakiri-kite-kurzy-Rujana.jpg


Práce snowkiting, landkiting nebo kiteboarding instruktora může být jako každá jiná, ale pro řadu nadšenců je to cesta k parádnímu kitingu. Kiter může předávat své zkušenosti nováčkům, být mezi lidmi se zájmem o kiting, instruktor se sám může zlepšovat jak po teoretické tak i praktické stránce, snadněji se může dostat na kite spoty, kam by se dostal sám obtížněji. Po čase stráveném s klienty si kite instruktor také může sám zakitovat a mnohdy může mít díky kite škole k dispozici i nejnovější kite vybavení. No a samozřejmě za každou práci se dostává i peněžní odměna...!

 

Jak-se-stat-kite-instruktorem-Harakiri-kite-kurzy-Lefkada.jpg

 

Zní to lákavě ale nedostupně? Obáváš se, že ti v cestě stojí řada překážek? Překvapivě pozice kite instruktora nemusí být nedostupná, jak se může na první pohled zdát. Tak proč to nezkusit?

 

Jak-se-stat-kite-instruktorem-Harakiri-kite-kurzy-snih.jpg

 

Pokud máš zájem, neváhej, podívej se na požadavky a co se nabízí u kite školy HARAKIRI kite kurzy a pošli svůj životopis s motivačním dopisem. Možná i ty splňuješ základní požadavky a máš žádoucí nadšení do kitingu a chuť předávat své dosavadní zkušenosti dalším nadšencům. Aktuálně jsou v hledáčku kiteři z Ostravy, Českých Budějovic, Prahy, Brna, Břeclavi, Bratislavy, Prešova, Košic ale i z ostatních měst...

 

Jak-se-stat-kite-instruktorem-Harakiri-kite-kurzy.jpg

 

Neváhej, školení instruktorů se blíží! Jak si instruktoři užívají na kurzech se můžeš podívat i na Facebooku.

foto: www.kite-kurzy.cz

 

Ohodnoť článok:Diskusia k článku

Shop

Magazín

Bazár